Grafický design

banner-paticka01cbanner-paticka01b

 

GRAFICKÁ SLUŽBA ZDARMA
Potřebujete odbornou pomoc s návrhem? Pokud nemůžete vytvořit tisková data (soubor), rádi vám pomůžeme. Naše designová služba je bezplatná, jednoduchá a bez jakýchkoli závazků. U vybraného produktu do přílohy nám nezapomeňte zaslat vaše logo; výběr barev, pokyny ohledně preferovaného rozvržení a krátkou poznámku popisující, jak by návrh měl vypadat. Následně zpracujeme vaše požadavky a připravíme náhled ke schválení v formátu PDF a JPG.

 

TISKOVÁ DATA / ODESÍLÁNÍ NÁVRHŮ
Data máte připravená dle našich šablon. U vybraného produktu do přílohy budete moci nahrát svoje soubory / grafiku (max. počet příloh 5 souborů a každý do max. 10 MB ). Jakmile obdržíme vaši objednávku, pošleme e-mailem s náhledem ke schválení ve formátu PDF a JPG. Pokud jsou vaše soubory velké nebo chcete, abychom se na ně před objednáním podívali, zašlete je prosím přes www.uschovna.cz

 

ZPRACOVÁNÍ TISKOVÝCH DAT

Šablony na pivní tácky
Připravili jsem pro vás šablony na umístění vaší grafiky. Rozměry a typy tácků: kolečko o průměru 100 mm, čtverec se zaoblenými rohy 93 x 93 mm, nebo vlastní tvar do rozměru 102 x 102 mm,  např. dle firemního loga, nebo značky piva. Nabízíme jednostranný i oboustranný potisk. Technologie tisku vám umožňuje libovolnou personalizaci tácků s libovolnou grafikou.

ikony_kolo_pdf ikony_kolo_ai ikony_kolo_indd ikony_kolo_psd  ikony_zip  

Kulaté šablony
100 x 100 mm
107 x 107 mm
vzorové soubory pro vložení grafiky

.pdf ke stažení .ai ke stažení
.indd ke stažení
.psd ke stažení .zip ke stažení
 

 

ikony_ctverec_pdf ikony_ctverec_ai ikony_ctverec_indd ikony_ctverec_psd ikony_zip    Čtvercové šablony
93 x 93 mm
vzorové soubory pro vložení grafiky
.pdf ke stažení
.ai ke stažení
.indd ke stažení
.psd ke stažení .zip ke stažení  

 

ikony_tvar_pdf ikony_tvar_ai ikony_tvar_indd ikony_tvar_psd ikony_zip   Vlastní šablony
102 x 102 mm
vzorové soubory pro vložení grafiky
.pdf ke stažení
.ai ke stažení
.indd ke stažení
.psd ke stažení .zip ke stažení  

 

Tisková data / specifikace
Data posílejte v tiskovém pdf (CMYK). V případě tisku až do kraje pak se spadávkou 2 mm.
Prvky jako jsou grafiky, logo nebo texty doporučujeme pokud je to možné tvořit jako křivky/vektory, kvůli co nejlepší kvalitě tisku.
Text by neměl být menší než font Arial 7 pt.
Převádějte text na obrysy (křivky, vektory) / písmen.
Ukládejte do CMYK s rozlišením souborů 300 dpi.
Před uložením jako PDF odstraňte vodicí linky.

Posun v tisku

Při výrobě tácků může docházet k posunům tisku vůči formátu a to v rozsahu +- 1 mm, proto doporučujeme např. tenké linky po obvodu 4–5 mm (ochranná zóna) od kraje tácku, nebo motiv/potisk vystředit a nechat nepotištěný bílý okraj. Posun pak opticky není vidět, tak jako s linkou (nebo pravidelnými znaky okolo okraje).

Tenké texty, negativní texty a linky

Nepoužívejte malé tenké texty a to především v negativním provedení. Dochází ke slévání textu a může být špatně čitelný. Pokud jsou bílá loga a texty v barevných plochách je třeba počítat se sléváním a proto je lepší používat boldované texty nebo větší loga. Tenké bílé linky v negativním provedení od 1 bodu výše, užší se slévají a nejsou viditelné!

Barevnost
Potisk tácků v nejvyšší kvalitě digitální UV LED technologií s rozlišením tisku 1 200 dpi zaručuje vysokou barvostálost a životnost tisku. Složení tiskových barev CMYK s jednostranným 4/0 barevným tiskem nebo oboustranným 4/4 vysoce kvalitním tiskem. Barvy jsou na tácku více sytější (tmavší) než je standard u jiných tisků. Je to způsobenou speciálním kartonem, který je hodně savý a také tím že není bělený, tudíž má přirozenou přírodní bílou barvu, bez optického zjasňovače.

banner-barevnost1

banner-rastry3

 

Zpět do obchodu